Наші викладачі

Наші викладачі

Директор: Коваль Володимир Володимирович.

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Лободинський Володимир Васильович.

Заступник директора з методичної роботи: Левчук Наталія Олександрівна.

Керівники гуртків-методисти:

  • Білик Ірина Іванівна (декоративно-ужитковий напрям);
  • Кучерова Марта Ігорівна (художньо-естетичний напрям);
  • Кушнір Інна Іванівна (технічний напрям);
  • Мараховська Віра Дмитрівна (гуманітарний напрям);
  • Небрех Олена Володимирівна (вокально-естрадний гурток “Ілюзія”);
  • Фляк Наталія Леонідівна (художньо-естетичний напрям).

Керівники гуртків:

  • Атрощенко Мар’яна Іванівна  (колектив сучасної хореографії “СинАи”);
  • Білик Ірина Іванівна (гурток бісероплетіння “Намистинка”);
  • Васюта Леся Василівна (волкальний ансамбль “Веснівка”);
  • Гладун Леся Степанівна (гурток для дошкільнят “Пізнайко”);
  • Зінченко Костянтин Георгійович (гурток робототехніки);
  • Кінах Любов Борисівна (музично-драматичний гурток “Шпаки”);
  • Коваль Галина Михайлівна (гурток для дошкільнят “Пізнайко”);
  • Кучерова Марта Ігорівна (гурток естетичного виховання “Віночок”);
  • Кушнір Інна Іванівна (Театр моди “Ренесанс”);
  • Левчук Наталія Олександрівна (гурток інструментальної музики “Misterioso”)
  • Лобас Надія Григорівна (еколого-натуралістичний гурток “Довкілля”);
  • Мараховська Віра Дмитрівна (християнський гурток “Діти світла”);
  • Карлаш Ольга Ігорівна (гурток учнівського самоврядування “Лідер”);
  • Кохан Вікторія Олегівна (гурток образотворчого мистецтва);
  • Небрех Олена Володимирівна (вокально-естрадний гурток “Ілюзія”);
  • Ониськів Зоряна Іванівна (гурток для дошкільнят “Пізнайко”);
  • Мацукевич Христина Романівна (гурток журналістики);
  • Павлишин Зоряна Михайлівна (Зразковий ансамбль народнрго танцю “Вишиванка”);
  • Паламар Володимир Миколайович (Зразковий ансамбль народних інструментів);
  • Паламар Галина Богданівна (ансамбль сопілкарів “Джерельце”);
  • Романчук Марія Йосипівна (комп’ютерний гуртокм”Ерудит”);
  • Салій Христина Володимирівна (гурток англійської мови);
  • Скучипець Оксана Станіславівна (гурток пошиття та дизайну одягу “Подіум-клас”);
  • Станицька Наталія Володимирівна (гурток декторативно-ужиткового мистецтва “Горлиця”);
  • Стецька Наталія Василівна  (гурток для дошкільнят “Пізнайко”);
  • Турко Марія Михайлівна (гурток для дошкільнят “Пізнайко”);
  • Шалкевич Іванна Василівна (вокально-естрадниц колектив “Роксолани”);
  • Терлецька Ірина Володимирівна (вокальний ансамбль “Берегиня”);
  • Страмик Наталія Тарасівна (ансамбль бандуристів “Золоті струни”);
  • Фляк Наталія Леонідівна (гурток образотворчого мистецтва “Бджілка”).

Акомпаніатори:

  • Андрушко Марія Дмитрівна (гурток естетичного виховання “Віночок”);
  • Думанський Андрій Ярославович (Зразковий хореографічний ансамбль “Вишиванка”);
  • Павлич Мирослава Михайлівна (вокальний ансамбль “Веснівка”);
  • Поліщук Оксана Мілетіївна (вокальний ансамбль “Берегиня”);
  • Шалкевич Василь Євгенович (музично-драматичний гурток “Шпаки”).