Наші здобутки за 2017-2018 навчальний рік

Назва гуртка

Захід, місце проведення

Дата проведення

Відповідальні за захід. Результати.

Гурток дизайну та демонстрації одягу „Театр моди „Ренесанс” VІІ Всеукраїнський конкурс „Битва Модельєрів-2017” у Львівському Палаці Мистецтв 05.10.2017р. Кушнір І.І.

Карпій Н.М.

Ансамбль сопілкарів „Джерельце” Урочистий захід до свята Покрови в храмі Покрови Пресвятої Богородиці по вул.Личаківській, 175 12.10.2017р. Паламар Г.Б.

Паламар В.М.

„Роксолани”

„Вишиванка”

День захисника України в КОЦ ім.О.Довженка 14.10.2017р. Шалкевич І.В.

Павлишин З.

Колектив сучасної хореографії „СинАт” Участь в святкових заходах з нагоди присяги ліцеїстів Львівського ліцею ім.Героїв Крут біля Львівського державного академічного театру опер та балету ім.С.Крушельницької 14.10.2017р. Атрощенко М.І.
„СинАт” Міський етап вісімнадцятого Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю „Сурми звитяги” в ЦТДЮГ. 27.10.2017р. Атрощенко М.І.

ІІ місце

„На горищі” Фінал конкурсу „Літературний Львів” до Дня писемності та мови, організованому Львів. організацією Національної спілки Письменників України у НСПУ (Крушельницької,17) 15.11.2017р. Копак О.П.

І місце – Ольга Сікиринська

Гурток образотворчого мистецтва „Бджілка” Нагородження переможців конкурсу Лідице-2017 (45-та Міжнародна виставка художніх робіт) у приміщенні Генерального консульства Чеської Республіки у Львові (вул.Антоновича, 130а) 22.11.2017р. Фляк Н.

Почесні відзнаки: А.Доротяк, С.Фозикош, С.Гелитович,

Л.Голодник, Р.Щедрик

Вокальний ансамбль „Веснівка” Всеукраїнський фестиваль мистецтв „Зірковий Парад” в Палаці ім.Гната Хоткевича 25.11.2017р. Л.Васюта

Анс.–Лауреати ІІ премії та солісти: Ярина Калина, Коссак Адріана

Гурток естрадної пісні „Роксолани”,

„Веснівка”

Виступ до роковин Голодомору 1922-23 років у Львівському національному університеті ім.І.Франка 28.11.2017р. І.Шалкевич

Л.Васюта

„СинАт” Участь у шоу-програмі „Містер-коледж 2017” у Технічному коледжі НУ „Львівська політехніка” 30.11.2017р. М.Атрощенко
Літературно-журналістська студія „На горищі” ІІ міський фестиваль „Місто, що надихає”, організованого Бібліотекою № 33 та Першою Львівською Медіатекою, що відбувся в Бібліотеці № 33 10.12.2017р. О.Копак
„Театр моди „Ренесанс” 86-ий Всеукраїнський конкурс-фестиваль „Зоряні мости” до Дня Святого Миколая – м.Київ, КМДА (вул.Хрещатик, 36) 16.12.2017р. І.Кушнір

Гран-прі фестивалю

„Веснівка” Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв „Зіркова хвиля 2017” в Палаці ім.Гн.Хоткевича 15.12.2017р. Л.Васюта

Анс. ”Веснівка” – лауреат ІІІ премії

„СинАт” Мистецький захід „Різдвяні етюди” – відзначення Дня Збройних сил України та до Дня Святого Миколая  – на базі ЦТДЮГ (Вахнянина,29) 20 та 22.12.2017р. В.Синдега
„Намистинка” Виставка робіт до Дня святого Миколая – о 16.00год. Відкриття 20.12.2017р. І.Білик
„Бджілка”

„Горлиця”

Нагородження переможців „Трушівська осінь” 20.12.2017р. Н.Фляк

Н.Станицька

Зразковий ансамбль народного танцю „Вишиванка”,

Анс. „Джерельце”

Мистецький захід „Різдвяні етюди” – відзначення Дня Збройних сил України та до Дня Святого Миколая – на базі ЦТДЮГ 21.12.2017р. З.Павлишин,

Г.Паламар

Назва гуртка

Захід, місце проведення

Дата проведення

Відповідальні за захід. Результати.

Гурт естрадної пісні „Роксолани”

та „Подіум-клас”

„Великий різдвяний концерт”

в конференц-залі храму Різдва Пресвятої Богородиці

21.01.2018р. о 16.00 год. І.Шалкевич

В.Шалкевич

„Роксолани”

„Веснівка”

„Різдвяна розколяда” в кінотеатрі „Сокіл” по вул.В.Великого 23.01.2018р. о 13.00 год. І.Шалкевич

Л.Васюта

„Горлиця” Обласна виставка-конкурс „Різдвяна свічка” в Будинку вчителя Січень 2018р. Н.Станицька

2 місце – Квітослава Козицька.

„СинАт”

„Вишиванка”

„Веснівка”

Фестиваль дитячої творчості „Різдвяна радість” в конференц-залі храму Різдва Пресвятої Богородиці 27.01.2018р. В.Синдега

З Павлишин

Б.Лелів

Л Васюта

„На горищі” Фіналі обласного літературного конкурсу „Весняний легіт” МАН при ЛНУ ім. І.Франка 27.01.2018р. О.Копак

2 місце – Аня Вознюк

„Вишиванка” Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв „Калейдоскоп талантів” у м.Київ 17-18 лютого Виїзд 16.02;

Фест.-конк.

17-18.02.

2018р.

З.Павлишин

1 місце

„Вишиванка” Обласний фестиваль мистецтв „Стрітенські ангелики” 16.02.2018р. Б.Лелів

М.Павлич

2 місце

„СинАт” Патріотичний захід до вшанування 100-річниці бою українського студентства під Крутами (1918р.) та Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні (2014р.) в ліцеї Героїв Крут 20.02.2018р. В.Синдега

М.Атрощенко

„Вишиванка” Міжнародний фестиваль-конкурс „Місто Лева 2018”

(Палац Культури ім.Гната Хоткевича, вул.Кушевича,1)

16.03.2018 З.Павлишин

І та ІІ місце

„Золоті струни”

„Джерельце”

Участь у святковому концерті до Шевченківських днів для вихованців гуртка „Пізнайко”. 21.03.2018 Н.Страмик

Г.Паламар

„Бджілка”

„Горлиця”

Обласний фестиваль образо-творчого мистецтва „Таланти твої, Україно” 22.03.2018 Н.Фляк

Н.Станицька

„Ренесанс” Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв „Золота соната” в м.Полтава (23-26.03) 25.03.2018 І.Кушнір

І місце

„Вишиванка” Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької творчості „Lviv-Colden Stars” 25.03.2018 Б.Лелів

ІІІ місце

„Віночок”

„Веснівка”

„Великоднє сонечко”

в ЦТДЮГ

12.04.2018р. К.Кучерова

М.Кучерова

Л.Васюта

„Веснівка” Всеукраїнський фестиваль мистецтв „Віват, витоки” в м.Трускавець 14.04.2018р. Л.Васюта

ІІ та ІІІ місця

„Вишиванка” Фестиваль „Святкуймо Воскресіння разом” в Шевченківському гаю 15.04.2018р. Б.Лелів
„Ренесанс”, колективи ЦДЮТ

 

Фестиваль екологічної творчості

„Ековернісаж – 2018” в КОЦ

17.04.2018 І.Кушнір

ІІ місце

„Ренесанс”

„СинАт”

Всеукраїнський конкурс-фестиваль „Українська естафета творчості” в Палаці Хоткевича 21.04.2018 І.Кушнір,

ІІ місце.

М.Атрощенко,

І місце

„Бджілка”

„Горлиця”

Нагородження переможців обласного фестивалю-конкурсу образотворчого мистецтва „Таланти твої, Україно” 25.04.2018 Н.Фляк

1-Гран-прі, 5-І; 1-ІІ; 4-ІІІ місця.

Н.Станицька

2 – І місця

„Вишиванка” Першість Західного регіону з сучасної, естрадної та народної хореографії „Кубок гір”, м.Івано-Франківську, в Муніципальному центрі дозвілля вул.Набережна, 42 29.04.2018 З.Павлишин

Б.Лелів

І місце

„Ренесанс” Виступи в рамках проекту „Сезони у Потоцьких” біля Палацу Потоцьких (Коперніка) 11.05 – 18.00

12.05 – 14.00

І.Кушнір
„Вишиванка” Творчий звіт Зразкового ансамблю народного танцю „Вишиванка” в приміщенні Академії Сухопутних Військ 20.05.2018р. об 11.00 год. З.Павлишин

Б.Лелів

„Роксолани” Творчий звіт естрадного гурту „Роксолани” в конференц-залі храму Різдва Пресвятої Богородиці 20.05.2018р.

16.00 год.

І.Шалкевич

В.Шалкевич

„СинАт” Урочистість з нагоди випуску ліцеїстів Львівського ліцею ім.Героїв Крут 26.05.2018р. М.Атрощенко
„Бджілка”

Фінал міжнародного конкурсу „Золотий мольберт” – пленер біля Палацу Потоцьких

27-28.05.2018

 

Фляк Н.Л.
Колективи ЦДЮТ Творчий звіт ЦДЮТ в КОЦ ім.О.Довженка 28.05.2018

17.30 год.

 
„Вишиванка” Концертно-екскурсійна поїздка за маршрутом Львів – Устрики Дольні (Польща) – Лютовіскач (Польща) – Бардеїв (Словаччина) – Перемишль (Польща) – Львів 08-12.06.

2018р.

З.Павлишин

Comments are closed.