Наші викладачі

Директор: Коваль Володимир Володимирович.

Заступник директора: Лободинський Володимир Васильович.

Методист: Сікан (Гутовська) Оксана Олегівна.

Керівники гуртків-методисти:

  • Білик Ірина Іванівна (декоративно-ужитковий напрям);
  • Копак Оксана Павлівна (гуманітарний напрям);
  • Кучерова Марта Ігорівна (художньо-естетичний напрям);
  • Кушнір Інна Іванівна (технічний напрям);
  • Мараховська Віра Дмитрівна (гуманітарний напрям);
  • Фляк Наталія Леонідівна (художньо-естетичний напрям).

Кервники гуртків:

  • Атрощенко Мар’яна Іванівна  (колектив сучасної хореографії “СинАи”);
  • Білик Ірина Іванівна (гурток бісероплетіння “Намистинка”);
  • Бучак Надія Євгенівна (гурток культурно-дозвіллєвої діяльності “Шиворіт на виворіт”);
  • Васюта Леся Василівна (волкальний ансамбль “Веснівка”);
  • Гладун Леся Степанівна (гурток для дошкільнят “Пізнайко”);
  • Сікан (Гутовська) Оксана Олегівна (гурток українського музичного фольклору “Колос”);
  • Жук Іванна Миколаївна ( Зразковий хореографічний ансамбль “Вишиванка”);
  • Кашецька Христина Романівна (театральний гурток “Щебетушки”);
  • Кінах Любов Борисівна (музично-драматичний гурток “Шпаки”);
  • Коваль Галина Михайлівна (гурток для дошкільнят “Пізнайко”);
  • Копак Оксана Павлівна (Літературно-журналістська студія “На горищі”);
  • Кучерова Катерина Миколаївна (гурток естетичного виховання “Віночок”);
  • Кучерова Марта Ігорівна (гурток естетичного виховання “Віночок”);
  • Кушнір Інна Іванівна (Театр моди “Ренесанс”);
  • Лобас Надія Григорівна (еколого-натуралістичний гурток “Довкілля”);
  • Мараховська Віра Дмитрівна (християнський гурток “Діти світла”);
  • Марченко Ірина Володимирівна (гурток учнівського самоврядування “Лідер”);
  • Небрех Олена Володимирівна (вокально-естрадний гурток “Ілюзія”);
  • Ониськів Зоряна Іванівна (гурток для дошкільнят “Пізнайко”);
  • Паламар Володимир Миколайович (Зразковий ансамбль народних інструментів);
  • Паламар Галина Богданівна (ансамбль сопілкарів “Джерельце”);
  • Петровський Андрій Андрійович (Зразковий хореографічний ансамбль “Вишиванка”);
  • Романчук Марія Йосипівна (комп’ютерний гуртокм”Ерудит”);
  • Салій Христина Володимирівна (гурток англійської мови);
  • Синдега Володимир Володимирович (колектив сучасної хореографії “СинАи”);
  • Скучипець Оксана Станіславівна (гурток пошиття та дизайну одягу “Подіум-клас”);
  • Станицька Наталія Володимирівна (гурток декторативно-ужиткового мистецтва “Горлиця”);
  • Стецька Наталія Василівна  (гурток для дошкільнят “Пізнайко”);
  • Турко Марія Михайлівна (гурток для дошкільнят “Пізнайко”);
  • Шалкевич Іванна Василівна (вокально-естрадниц колектив “Роксолани”);
  • Терлецька Ірина Володимирівна (вокальний ансамбль “Берегиня”);
  • Страмик Наталія Тарасівна (ансамбль бандуристів “Золоті струни”);
  • Фляк Наталія Леонідівна (гурток образотворчого мистецтва “Бджілка”).

Акомпаніатори:

  • Андрушко Марія Дмитрівна (гурток естетичного виховання “Віночок”);
  • Боднар Роман Михайлович (гурток для дошкільнят ” Пізнайко”);
  • Думанський Андрій Ярославович (Зразковий хореографічний ансамбль “Вишиванка”);
  • Кашецька Христина Романівна (музично-драматичний гурток “Шпаки”);
  • Павлич Мирослава Михайлівна (вокальний ансамбль “Веснівка”);
  • Поліщук Оксана Мілетіївна (вокальний ансамбль “Берегиня”).

Comments are closed.